Stojak z plexiStanplex oferuje szeroką gamę gotowych wyrobów z tworzyw sztucznych, które pełnić mogą różne funkcje – przede wszystkim te związane z ekspozycją. W naszej ofercie znajdą Państwo bez trudu między innymi profesjonalny stojak z plexi, który z powodzeniem można wykorzystać jako element POS – tak na targach i wystawach, jak i w budynku biurowym, do dystrybucji ulotek czy innych materiałów.

Jeśli potrzebny jest Państwu stojak z plexi, który wyróżnia się doskonałą estetyką oraz wytrzymałością – jesteśmy do Waszej dyspozycji. Współpracując ze Stanplex i zamawiając u nas stojaki w tworzyw sztucznych, mogą Państwo oczekiwać:

•    pełnego dopasowania produktów do Waszych oczekiwań – dysponujemy parkiem maszynowym pozwalającym na precyzyjną obróbkę tworzyw, a co za tym idzie, możemy wykonać stojak z plexi o dowolnych parametrach technicznych,
•    sprawnego wykonania – nasze urządzenia pracują szybko, a nasi pracownicy troszczą się tak o krótki czas, jak i wysoką precyzję wykonania stojaków i innych elementów,
•    atrakcyjnej ceny – u nas wysoka jakość zawsze łączy się z konkurencyjnymi warunkami finansowymi.
Wszystkie naszej stojaki wyróżniają się:
•    niezawodną konstrukcją – odporną na uszkodzenia i stabilną,
•    wysoką estetyką – dostosowaną do koncepcji wizualnej Klienta,
•    funkcjonalnym kształtem – adekwatnym do roli, jaką pełnić będzie stojak.

Wszystkich zainteresowanych naszą ofertą zachęcamy do kontaktu – wyprodukujemy stojaki i inne elementy na miarę Państwa potrzeb! Szczegółowych informacji udzielimy zarówno mailowo, jak i telefonicznie.