Spółka STANPLEX  powstała w 2007 r. W roku 2008 dokonano zmian kapitałowych i własnościowych oraz zmieniono siedzibę firmy. Od tamtej pory  firma z roku na rok zwiększa swoje przychody pozyskując nowych klientów zarówno w Polsce jak i za granicą, w takich krajach jak:Dania, Niemcy, Grecja, Włochy, Austria. Rozumiejąc wzrastające wymagania naszych odbiorców, personel nieustannie podnosi swoje kwalifikacje i doskonali rozwiązania organizacyjne i techniczne w celu zapewnienia wysokiej jakości wyrobów i usług. Dzięki temu, a także dzięki rzeteleności i uczciwościudaje nam się nawiązywać trwałe, wieloletnie relacjebiznesowe z naszymi dostawcami i odbiorcami.

Ważną cechą naszej uczącej się organizacji jest kreatywność pozwalająca śmiało podejmować ryzyko realizacji nietypowych projektów nawet najbardziej wymagających partnerów.

Do realizacji zleceń zatrudniamy na stałe kilkanaście osób, a przy większych projektach zapraszamy do współpracy specjalistów o pożądanych umiejętnościach. Zapewniając naszym klientom kompleksową obsługę współpracujemy z firmami transportowymi, montażowymi, a także producentami wyrobów metalowych i wykonawcami instalacji elektrycznych.View the embedded image gallery online at:
http://stanplex.pl/pl/o-firmie#sigProGalleriadc7da1f76b