• Tworzywa sztuczne
  • Wyroby gotowe
  • Usługi

Od pomysłu do produktu

cięcie plexi 

Cięcie płyty plexi (pleksi), stojaki reklamowe – STANPLEX


W Stanplex oferujemy Państwu szeroki wybór artykułów wykonanych z płyty pleksi oraz tworzyw sztucznych o wszechstronnym zastosowaniu, a także cięcie pleksi, klejenie pleksi i inne usługi obróbki. Działamy od 2007 roku w Bytomiu i od tego czasu dostarczamy naszym klientom produkty i obsługę na najwyższym poziomie.

Pleksi to niezwykle wszechstronny i wdzięczny materiał, który znajduje szerokie zastosowanie w wielu dziedzinach przemysłu i usług. W naszej ofercie znajdują się między innymi standy reklamowe, stojaki i stojaczki, kasetony, pojemniki, zabudowa regałów tworzywami sztucznymi, meble akrylowe, elementy wyposażenia wnętrz i inne elementy, które wykonujemy też na zamówienie. Kładziemy nacisk na detale oraz na sprawdzone materiały, dlatego nasze wyroby wyróżniają się najwyższą jakością. Dla naszych klientów przygotowujemy plexi na wymiar do różnych celów oraz świadczymy szeroki wachlarz usług obróbki płyty plexi z użyciem urządzeń laserowych i ploterów frezujących, obejmujący frezowanie, gięcie, klejenie, polerowanie i cięcie plexi.

Służymy pełnym doradztwem w doborze odpowiednich materiałów oraz metod obróbki. Płyty z tworzyw sztucznych to nasza specjalność. Od lat zajmujemy się nie tylko ich sprzedażą i obróbką, ale również projektowaniem – posiadamy własne studio projektowe, w którym przygotowujemy dokumentację techniczną 2D i 3D dla naszych klientów. Jesteśmy w stanie zapewnić kompleksowe usługi, jeśli chodzi o każde zlecenie wykorzystujące płyty z plexi. Pomagamy również w aranżacji montażu i organizacji dostawy.

Nasze usługi to znacznie więcej niż tylko pleksi na wymiar.Wybierając ofertę Stanplex, mają Państwo gwarancję pełnej i fachowej realizacji usługi. Zapewniamy kompletność i terminowość dostaw. Jako firma z wieloletnim doświadczeniem i nowoczesnym zapleczem wiemy, jak spełniać oczekiwania naszych klientów. Jednocześnie ciągle doskonalimy swój park maszynowy, pragnąc oferować coraz nowsze rozwiązania w zakresie obróbki pleksi. Aktualnie nasze usługi wybierają także zleceniodawcy spoza Polski, między innymi z Danii, Niemiec, Szwecji, Austrii, Włoch i Grecji.